Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Nazik Markaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki Whatsapp Destek Hattı bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Müşteri Memnuniyeti 
Bizimle 7/24 whatsapp destek hattından iletişime geçerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına sizler için elimizden gelen her türlü imkanları zorlayabileceğimizden şüphemiz olmasın.

www.nazikhome.com sayfasından almış olduğunuz bütün ürünler her aşaması ile kendi bünyemizde yapıldığından dolayı ürünlerimizin her şartta arkasında olduğumuzun bilinmesini isteriz.